İletişim

E-POSTA

info@grandatilla.com
İletişim

BİLGİ & REZERVASYON

            0 242 606 12 37

Yorumlar

Yorum Bırakın

-

Yorumlar

ÇOK MEMNUN KALDIK.ÇOK GÜZEL VE KİBAR İNSANLAR. TŞK.

We have never been to Turkey before, had an amazing time the hotel food was excellent every meal time , I am very fussy with my food but there was always something l could eat all the time , the staff are very friendly and helpful the pool was great. the all inclusive service you can not ask for more. the location was amazing 2mins from shops and the beach . the rooms very clean and every other day something different arrives with the fancy things they do with your towels on your bed to great you when you go in . the aircon in the rooms and a safe at no extra charge.

15 Haziran 2014 ailemle giriş yaptık her zamanki gibi resep.güler yüzle karşılandık resepsiyondaki arkadaşlar bizleri önce yoldan geldiğimiz için ve biraz sıçak hava olduğundan serinlemek için soğuk limonata ikram ettiler zaten tatil başlamadan bu hoş davranış bizleri mest etti he şunuda söylemekten gecmeyim yok oda saatiymiş yok aç kaldık bahane grant atillada aç kalmassın oda ya hemen alıyorlar görevli arkadaşlar zaten hakan bey bu konularda çok titis Herkeze çok teşekkür ederim.

Otelde 5 gün kaldık ailecek . Gerçekten çok nezih ve temiz bir otel gerekse personel gerekse yemekler çok iyiydi. Fiyatı da verilen hizmet için gayet uygun .kesinlikle tavsiye ederim. We was there for 5 days with my family. Everything was perfect

Aile dostlarım la beraber iyi bir tatil geçirdik. Restoran bölümünden ve yemeklerden çok memnun kaldım. Restoran ve yemek resimleri yok. Sahili biraz uzak olsa da yine iyi.gündüz tekne turunu akşam tren le şehir turunu tavsiye ederim.Alanya daki damlataş ve dim mağaralarınida gezmelerinize eklemeyi unutmayın .bu sene kısmetse yine Alanya da yım .iyi tatiller.